امیران مؤسسه بین المللی امیران
عمان

اقامت کشور عمان

اقامت کشور عمان
  • اقامت کشور عمان

اقامت عمان

 

کشور عمان جز امن ترین کشورها در خاورمیانه است. عمان به دلیل روابط تجاری و سیاسی که از گذشته با ایران داشته است بهترین مقصد سرمایه گذاری و کار است. برخلاف دیگر کشورها اخذ اقامت عمان برای ایرانیان بسیار اسان و در کمترین زمان صورت مییگیرد. مشاوران موسسه حقوقی امیران شما را در کسب اقامت دائم عمان و سرمایه گذاری امن راهنمایی میکنند.

عمان کشوری ثروتمند در تولید نفت خام است و همچنین درآمد بالایی از صادرات ماهی ‚ کشاورزی و پارچه در جهان دارد.این کشور اقتصادی پویا و رو به رشد دارد جمعیت بالای مهاجرین از سراسر جهان‚ شرکت ها و کارخانه های تجاری این کشور رابه بهترین مقصد برای زندگی تجارت و کاریابی تبدیل کرده است. شرکت ها و کارخانه های عمان همه ساله اماده پذیرش نیروهای متخصص از سراسر جهان هستند.

موسسه حقوقی امیران در تمامی راه های مهاجرت به عمان مانند سرمایه گذاری ‚تحصیل ‚ ثبت شرکت و کاریابی در کمترین بازه زمانی اماده ارائه خدمات به متقاضیان مهاجرت به این کشور است.

 

روش های اخذ اقامت عمان

اقامت عمان برای ایرانیان بسیارآسان است. با اخذ اقامت عمان شما میتوانید در کشوری با اقتصاد پویا زندگی کنید و همچنین ازطریق اقامت عمان به راحتی میتوانید اقامت کشورهای اروپایی را کسب کنید. از انجا که ارتباط عمان با کشورهای اروپایی بسیار خوب است پس از طریق اقامت عمان به راحتی میتوان اقامت کشورهای اروپایی را کسب کرد.

 

روش های اخذ اقامت عمان

کسب اقامت عمان از طریق کار

کسب اقامت عمان از طریق تحصیل

کسب اقامت عمان از طریق سرمایه گذاری

کسب اقامت عمان از طریق ثبت شرکت

کسب اقامت همراه خانواده

 

 

اقامت عمان از طریق کار

کشور عمان به دلیل اقتصاد پویا و وجود شرکت ها و کارخانه های تجاری بزرگ بهترین فرصت شغلی برای متخصصان در تمامی شاخه ها مانند پزشکی ‚ مهندسی نفت ‚ مهندسی مکانیک ‚ پرستاری و.. است.

موسسه مهاجرتی امیران در کمترین بازه زمانی ویزای کار عمان را برای متقاضیان کسب و برای متقاضیانی که علاقه مند به کار در عمان هستند در بازه زمانی مشخص شرایط شغلی مناسب با مهارت و تخصص متقاضی همراه با ویزای کار فراهم میکند .

با دریافت ویزای کار همسر و فرزندان شما نیز میتوانند به عمان مهاجرت کنند.

 

مدارک مورد نیاز ویزای کاری عمان

اصل پاسپورت با 6 ماه اعتبار

کپی صفحات پاسپورت

ترجمه مدرک تحصیلی

ترجمه رزومه

تاییدیه سلامت

نامه تمکن مالی

چهار قطعه عکس پاسپورتی

دعوتنامه اشتغال

 

 

اقامت عمان از طریق تحصیل

از انجا که کشورهای زیادی در تمامی شاخه های صنعتی در عمان مشغول به کارو سرمایه گذاری هستند. موسسه های اموزشی از سراسر جهان در عمان جمع شده و دانشگاه ها اموزشگاه های علمی دایر کرده اند. در عمان میتوانید در تمامی مقطع های تحصیلی به زبان عربی و انگلیسی مشغول به تحصیل شوید‚ پس از اخذ مدرک تحصیلی میتوانید در بازارکار پویا این کشور مشغول به کار شوید یا با درخواست اقامت دائم به کشور های اروپایی مهاجرت کنید.

 

 

اقامت عمان از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در عمان یکی از مطمئن ترین روش های اخذ اقامت این کشور برای ایرانیان است. برای ثبت شرکت در عمان شما باید یک کفیل عمانی داشته باشید. موسسه مهاجرتی امیران با سالها تجربه در ثبت شرکت و سرمایه گذاری در کمترین بازه زمانی به شما کمک میکند تا شرکت تجاری خود را در عمان ثبت و از تمامی خدماتی دولتی این کشور بهره ببرید و همچنین اقامت دائم این کشور را اخذ کنید.

با تعیین وقت مشاوره در موسسه مهاجرتی امیران ‚ همکاران ما تمامی مراحل اخذ اقامت و ثبت شرکت در عمان را به اطلاعتان میرسانند.

 

 

اقامت عمان از طریق سرمایه گذاری

با سرمایه گذاری در عمان و شروع کسب و کار مانند رستوران‚ کارواش‚ ارایشگاه ‚ فروشگاه و... نه تنها میتوانید اقامت عمان را کسب کنید بله میتوانید از سیستم بانکداری این کشور نیز استفاده کنید. همچنین بر طبق قوانین دولت عمان سرمایه گذاران معاف ازمالیات هستند .

 

اخذ اقامت عمان همراه خانواده

اگر همسر تابعیت عمانی داشته باشد به فرزندان زیر 21 سال تابعیت عمان داده میشود. این روند نیاز به تاییدیه ازدواج از وزارت خارجه است. سایر خدمات اقامت کشور عمان


  • کسب اقامت عمان همراه خانواده

  • کسب اقامت عمان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

  • کسب اقامت عمان از طریق تحصیل

    افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه بین المللی دارند میتوانند با اخذ پذیرش دانشگاه های عمان به این کشور وارد شوند و پس از اتمام دوره تحصیل وارد بازار کار پویا شوند و اقامت دائم این کشور را کسب کنید.
  • کسب اقامت عمان از طریق کار

  • اقامت کشور عمان

  • درباره کشور عمان


Post comments

ارسال دیدگاه برای این پست

کارشـناسـان امیـــران

کارشـناسـان امیـــران

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم ؟