امیران مؤسسه بین المللی امیران
لهستان

سرمایه گذاری در کشور لهستان

سرمایه گذاری در کشور لهستان
  • سرمایه گذاری در کشور لهستان

سرمایه گذاری در لهستان

سرمایه گذاری یکی‌ از روش‌های معمول در راستای مهاجرت از کشوری به کشور دیگر می‌باشد که در مورد جمهوری لهستان نیز این موضوع صادق هست.با توجه به ثبات اقتصادی ،مالیات پایین، زمینهٔ آزاد و راحت ورود به بازار بین‌المللی، و همچنین فراهم بودن فضا برای شروع فعالیت اقتصادی در جمهوری لهستان ، این کشور در زمرهٔ کشورهای اروپایی مناسب و مطمئن در این زمینه می‌باشد.رای سرمایه گذاری در لهستان حداقل و حداکثر مقدار سرمایه مطرح نیست و می‌توان با هر مقدار سرمایه با توجه به طرح و هدف مشخص از سرمایه گذاری،شروع به کار کرد.

یکی‌ از معمول‌ترین سوالاتی که در ذهن ایجاد میشود این است که آیا می‌توان از طریق سرمایه گذاری اقامت دائم اخذ کرد،و چگونه؟

جواب،بله است. مهمترین نکته در این بخش،تزریق سرمایه به بخش اقتصادی و ایجاد و حفظ تراز مالی‌ مثبت سالانه می‌باشد. لازم به ذکر است که طبق قوانین جمهوری لهستان سرمایه گذاری در بخش خرید اموال غیر منقول شامل شرایط اخذ اقامت دائم نمی‌باشد . بنابر این این امکان وجود دارد تا با ورود به بخش اقتصادی، هم فضای شغلی‌ برای خود و خانواده ایجاد کرده، و همچنین پس از گذر مدت زمان مشخص اقامت و پاسپورت این کشور را دریافت نمایید.

 

سیستم مالیاتی

دولت لهستان برای تسهیل در جذب سرمایه گذاران خارجی‌ و داخلی‌ وایجاد فضای کار و اشتغال، سیستم مالیاتی ثابت و بیمه‌ برای موسسان شرکت در ۲ سال اول را تا ۵۰% کاهش داده و این مبلغ ماهیانه چیزی در حدود ۱۰۰ یورو می‌باشد. با گذشت زمان ۲ سال از افتتاح شرکت، و طبیعتا با رشد اقتصادی مثبت شرکت و سرمایه گذار، این مبلغ که به اصطلاح زوس نامیده میشود به ۲۰۰ یورو افزایش می‌یابد. همچنین این امکان برای دانشجویان فراهم هست که با بهره گیری از سیستم ا ی پ که در سطح تمامی دانشگاه‌های لهستان مستقر هستند،با ایجاد شرکت به بخش اقتصادی ورود کرده و تا زمان دانشجو بودن،تنها هزینه ماهیانه بیمه‌ ۳۰ یورو پرداخت کنند.همچنین طبق قوانین ا ی پ این امکان وجود دارد که از فضای خود مؤسسات ای پ در سطح دانشگاه‌ها به به صورت محدود به عنوان فضای شرکت استفاده کرد.سایر خدمات سرمایه گذاری در کشور لهستان


  • سرمایه گذاری در کشور لهستان

  • ثبت شرکت در کشور لهستان

    ثبت_شرکت_در_کشور_لهستان
  • مهاجرت کاری به لهستان

    شرایط_مهاجرت_کاری_به_لهستان
  • اقامت کشور لهستان


Post comments

ارسال دیدگاه برای این پست

کارشـناسـان امیـــران

کارشـناسـان امیـــران

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم ؟